فروشگاه اینترنتی یکبارمصرفی؛


عرضه کننده کلیه محصولات یکبارمصرف در سطح کشور می باشد،که بنا به درخواست خریداران سفارشات را در اسرع وقت به هر روشی که خریدار درخواست کند به مقصد موردنظر ارسال می کند .

فروشگاه مفتخر است که اقلام یکبارمصرف تولیدی شرکت های تولیدکننده  داخلی را با قیمت مناسب و کیفیت برتر در اختیار مشتریان قرار می دهد.


فروشگاه یکبارمصرفی بر این باور است که با مشتری مداری ،صداقت و ارتباط دوسویه مناسب همواره باعث پیشرفت روزافزون کاری و تداوم همکاری در یک فضای کاملا دوستانه موجبات آرامش خاطر مشتریان را فراهم آورد.


خرید آنلاین یکی از روش های مقرون به صرفه و راحت عصر حاضر می باشد،که مشتریان بدینوسیله نه هزینه رفت و آمد دارند و نه  بار روانی چانه زدن در مورد قیمت ،جنس و کیفیت محصولات را دارند.

لذا با گشت و گذار در دنیای وب و مقایسه محصولات موردنظر  در فروشگاههای اینترنتی گوناگون و به دست آوردن بهترین قیمت و مناسب ترین جنس ،خریدی توام با رضایت و خشنودی کامل انجام داده و در نهایت درب منزل سفارشات را تحویل بگیرند.در این راستا فروشگاه با تمام توان و طراحی وبگاه فروش کاربر پسند مترصد ارائه خدمات مناسب به مشتریان می باشد.آدرس اینترنتی فروشگاه یکبارمصرفی http://www.1barmasrafi.com  می باشد.


که مشتریان با گشت و گذار در وبسایت فوق می توانند مشخصات ،کیفیت و قیمت های کلیه اقلام را مقایسه کرده و مبادرت به خرید محصول دلخواه را داشته باشند.

اشتراک گذاری کنید Email Facebook telegram Google LinkedIn Twitter

تماس با ما

تلفن :91009933(10خط)

پست الکترونیک: [email protected]

تهران،سعادت آباد،خیابان جمشیدی،پلاک 11

تمامی حقوق محفوظ می باشد